ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

نویسنده:

honest-es-admin

تاریخ انتشار:

اکتبر 17, 2023

برچسب ها:

اشتراک گذاری در:

اغلب ما ترجیح می دهیم که در زمان بیماری و کسالت به استراحت بپردازیم و از خانه خارج نشویم. اما خب طبیعتا باید برای مراجعه به پزشک و دریافت دارو و دیگر خدمات لازم مانند سرم آمپول، سرم و … به بیمارستان و یا درمانگاه های پزشکی مراجعه کنیم. از طرفی به علت آلودگی هایی که در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی وجود دارد، با وجود سیستم ایمنی که به علت بیماری ضعیف تر از حالت عادی خود شده و با قرار گرفتن در این محیط ها، دچار بیماری های جدید شویم و یا شدت بیماری ما تشدید شود.

به همین علت توصیه می کنیم که در این زمان ها، از خدمات مربوط به ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران استفاده کنید و تا جای ممکن از خانه خارج نشوید. مجموعه آنست درمان ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری در خانه توسط افراد متخصص و پزشک است که همه نیاز های شما را در این زمینه بر طرف کرده و دیگر نیازی نیست به بیمارستان و مراکز درمانی برای دریافت خدمات پزشکی مراجعه کنید.

ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران

احتمالا برای شما هم موقعیت های بسیاری به وجود آمده که دچار بیماری و کسالت و یا دیگر مشکلاتی از این قبیل شده اید اما به دلایل متعددی همچون عدم وجود توانایی لازم، عدم وجود ماشین، عدم وجود همراه و … تمایلی به مراجعه به بیمارستان ها و دریافت خدمات پزشکی مورد نیاز را نداشته اید. در این زمان ها اگر دریافت خدمات پزشکی خود را به تعویق بیاندازید، ممکن است مشکلات زیادی برای شما به وجود آید.

شدت گرفتن بیماری و سرایت ویروس و بیماری به سایر بخش های بدن، می تواند یکی از عوارض این کار باشد. گاهی نیز ممکن است مشکل شما صرفا مبتلا شدن به یک ویروس و یا سرما خوردگی نباشد و در یک یا چند بخش از بدن خود دچار شکستگی و یا زخم و جراحت شده باشید. در صورتی که مشکل شما شکستگی باشد و برای عکسبرداری و گچ گرفتن اقدام نکنید، علاوه بر درد زیادی که امان شما را خواهد برید، ممکن است بدن شما به همان صورت شکسته جوش بخورد و این زمینه ساز به وجود آمدن انواع مشکلات متعدد برای شما خواهد شد.

در صورت داشتن زخم و جراحت نیز ممکن است خون ریزی شما ادامه دار شود و به این ترتیب خون زیادی را از دست بدهید و در نهایت دچار بیحالی و بیهوشی شوید. این وضعیت در صورتی که شما تنها زندگی کنید و افرادی برای مراقبت و پیگری کار های شما در کنارتان حضور نداشته باشند، بسیار خطرناک است و ممکن است مشکلات بسیار جدی و جبران نشدنی را برای شما به دنبال خواهد داشته باشد.

در سایت ایران ارتوپد می توانید درباره انواع زخم ها، مشکلاتی که ایجاد می کنند و نحوه جلوگیری از خونریزی و… مطالب مفیدی بخوانید.

در چنین موقعیت هایی استفاده از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل، بهترین راهکار است. مجموعه آنست درمان یکی از مراکزی است که خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را با بالاترین کیفیت و در سریع ترین زمان ممکن به شما ارائه می دهد. خدمات مرتبط با ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران، تزریق سرم و آمپول، بخیه زدن، سونوگرافی، عکسبرداری، آزمایش، فصد خون، عنقیه و … از جمله خدماتی است که آنست درمان ان ها را با بیشترین کیفیت و در محل زندگی خودتان، به شما ارائه خواهد داد.

چگونه خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل دریافت کنیم؟

یکی از سوال هایی که در ذهن برخی از افراد شکل می گیرد این است که چگونه از چه طریقی باید خدمات پزشکی و پرستاری مورد نیاز خود را در خانه دریافت کنیم؟ آیا برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل به امکانات و شرایظ خاصی نیاز داریم؟ 

در پاسخ به چنین افرادی باید بگوییم که برای بهره مند شدن از خدمات ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری از مجموعه آنست درمان، تنها کافی است که با این مجموعه ارتباط تلفنی برقرار کرده و یا درخواست خود را در وب سایت اختصاصی آنست درمان ثبت کنید. در زمانی که درخواست خود را در وب سایت ثبت می کنید و یا طی تماس تلفنی درخواست خود را به کارشناسان مستقر در این مجموعه اعلام می کنید، کارشناسان همه توصیه های لازم را به شما اعلام خواهند کرد.

بعد از اعلام توصیه های لازم و برقراری آرامش شما، به شما این اطمینان را می دهند که افراد متخصص و پزشک مورد نیاز شما در اسرع وقت به خانه شما خواهند رسد. اعزام افراد متخصص و پزشک به محل زندگی شما در کوتاه ترین زمان ممکن، یکی از مواردی است که آنست درمان را از دیگر مجموعه های مشابه متمایز کرده است.

علت اهمیت این موضوع این است که در برخی از موارد و به وجود امدن مشکلاتی همچون شکستگی و جراحت برای خود فرد و یا دیگر اعضای خانواده آن(خصوصا کودکان و افراد سالمند)، ممکن است اضطراب و استرس خاصی در افراد به وجود آید و طبیعیتا فرد بیمار و واجد شرایط دریافت خدمات پزشکی و پرستاری، در معرض خطراتی نیز هست. به همین علت دریافت خدمات مورد نیاز در کوتاه ترین زمان ممکن، بسیار حائز اهمیت بوده و به میزان زیادی در برقراری آُسایش افراد تاثیر گذار خواهد بود.

و در ادامه لازم به ذکر است که بگوییم برای بهره مند شدن از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل نیازی به برقراری هیچ گونه امکانات و شرایط خاصی در خانه ندارید. افرادی که از طرف مجموعه آنست درمان به خانه شما اعزام می شوند، متناسب با خدمات مورد نیاز شما همه امکانات و تجهیزات مورد نیاز را به دنبال خواهند داشت و همه آن ها از طرف خود آنست درمان تامین خواهد شد. در نتیجه نیازی نیست که برای عدم وجود امکانات لازم در خانه خود، نگرانی داشته باشید و یا تصور کنید که به این علت دیگر نمی توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل جنوب تهران و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری بهره مند شوید.

آنست درمان ارائه دهنده خدمات پزشکی و درمانی از جمله:

پانسمان در منزل

آزمایش خون در منزل

سنوگرافی در منزل

تزریقات در منزل

انما در منزل

بخیه در منزل

و….

در منزل است.

اولین دیدگاه را بنویسید

درخواست رزرو نوبت

جهت رزرو نوبت لطفا فرم زیرا تکمیل نمایید

ساعت کاری پزشک:

شنبه-16:00 - 20:00

|

دوشنبه-16:00 - 20:00

|

چهارشنبه-16:00 - 20:00

"(الزامی)" indicates required fields