ویزیت پزشک در منزل فردیس

ویزیت پزشک در منزل فردیس

نویسنده:

honest-es-admin

تاریخ انتشار:

اکتبر 17, 2023

برچسب ها:

اشتراک گذاری در:

موقعیت هایی در زندگی هستند که سبب می شوند تا شرایط زندگی ما متفاوت شود. یکی از این موقعیت ها که برای خانم های زیادی هم به وجود می آید، دوران بارداری است. در دوران بارداری خلق و خوی خانم ها تغییر کرده و سیستم بدن آن ها نیز علاوه بر تغییرات ظاهری، دچاری تغییرات درونی می شود. به همین علت است که طریقه رفتار آن ها در موقعیت های گوناگون نیز تغییر خواهد کرد. مثلا در زمان بیماری و یا به وجود امدن مشکلات پزشکی، به علت تغییرات روحی و جسمی که دارند، ممکن است تمایل به مراجعه به بیمارستان برای چکاپ را نداشته باشند؛ زیرا بیمارستان ها محیط های شلوغی هستند و علاوه بر آلودگی، سر و صدای زیادی نیز در این مکان ها قرار دارد.

در چنین شرایطی توصیه می کنیم از خدمات ویزیت پزشک در منزل فردیس که توسط مجموعه آنست درمان ارائه می شود، استفاده کنید. با وجود دریافت این خدمات در خانه، دیگر نیازی نیست که برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری مورد نیاز خود به بیمارستان ها، درمانگاه ها و سایر مراکز درمانی مراجعه کنید. در مجموعه آنست درمان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری مانند سونوگرافی، آزمایش، بخیه زدن، کشیدن بخیه، تزریق سرم و آمپول، فصد خون، عنقیه، پانسمان و … در منزل شما ارائه می شود که به آسانی می توانید از آن ها بهره مند شوید.

ویزیت پزشک در منزل فردیس

در بالا به نیاز دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل فردیس و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری در خانه برای خانم های باردار اشاره کردیم. اما باید بگوییم که ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توسط مجموعه آنست درمان تنها مختص به خانم های باردار نبوده و همه افراد می توانند از آن ها استفاده کنند. زمانی که از خدمات ویزیت پرشک در منزل فردیس استفاده می کنید، دیگر نیازی نیست که برای دریافت خدمات مورد نیاز خود در محیط های آلوده بیمارستان ها قرار بگیرید.

همچنین اگر بیمار شما دارای شرایط خاصی همچون بارداری، شکستگی در یکی از اعضای بدن، بیهوشی و … باشد، جا به جایی آن کار بسیار سخت و دشواری است و علاوه بر آن خود بیمار نیز در این جا به جایی ها اذیت می شود. نکته ای که وجود دارد این است که با توجه به شرایط موجود در بیمارستان ها و شلوغی که در آن جا وجود دارد، به محض رسیدن به بیمارستان نمی توانید خدمات مورد نیاز بیمار را دریافت کنید؛ بلکه باید ساعت ها در صف های طولانی انتظار نشسته و صبر کنید تا بالاخره نوبت به شما برسد.

این در صورتی است که با دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل فردیس، شما در هیچ کدام از موقعیت های ذکر شده و یا دیگر موقعیت های مشابه قرار نگرفته و در حالی که در آسایش و آرامش کامل در خانه خود در حال استراحت هستید، افراد متخصص و پزشک اعزامی از طرف مجموعه آنست درمان به منزل شما آمده و اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز شما خواهند کرد.

از طرفی دیگر، محیط بیمارستان ها مملو از آلودگی، انواع باکتری و ویروس های فراوانی است. زمانی که افراد دچار بیماری می شوند، سیستم ایمنی بدن آن ها به شدت ضعیف شده و اگر در مدت بیماری به اندازه کافی از آن ها مراقبت نشود و یا در محیط های آلوده قرار بگیرند، ممکن است دچار بیماری های مختلف و متعددی شوند و روند درمان آن ها به میزان بسیار زیادی متفاوت شود و طول درمان افزایش پیدا کند. به همین علت است که بهتر است در زمان بیماری به محیط های آلوده همچون بیمارستان ها مراجعه نکرده و به اندازه کافی از بدن خود یا فرد بیمار مراقبت به عمل آورید.

مجموعه آنست درمان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری اعم از ویزیت پزشک در منزل فردیس و دیگر خدمات مشابه را با بیشترین کیفیت به شما ارائه می دهد. برای برخوردار شدن از خدمات این مجموعه تنها کافی است تلفن را بردارید و با کارشناسان مستقر در این مرکز ارتباط برقرار کنید. کارشناسان صحبت های شما را شنیده و شرح های لازم را راجع به موقعیت و شرایط کنونی شما دریافت می کنند. بعد از آن کلیه توصیه های لازم را به شما ارائه داده و اطمینان می دهند که پزشک های اعزامی در مدت زمان کوتاهی به منزل شما خواهند رسید.

اولین دیدگاه را بنویسید

درخواست رزرو نوبت

جهت رزرو نوبت لطفا فرم زیرا تکمیل نمایید

ساعت کاری پزشک:

شنبه-16:00 - 20:00

|

دوشنبه-16:00 - 20:00

|

چهارشنبه-16:00 - 20:00

"(الزامی)" indicates required fields