ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

نویسنده:

honest-es-admin

تاریخ انتشار:

اکتبر 17, 2023

برچسب ها:

اشتراک گذاری در:

یکی از نیاز های لازم و ضروری افراد در مواقع بیماری و وجود مشکل های این چنینی، دریافت خدمات پزشکی به صورت سریع و در شرایطی ایده آل است. معمولا در مواقع بیماری و به وجود آمدن مشکلاتی از این قبیل، مراجعه به بیمارستان ها زمان و انرژی زیادی از بیمار سلب می کند و به همین علت افراد همواره از مراجعه به بیمارستان و درمانگاه های پزشکی برای ملاقات با پزشک خودداری می کنند. یکی از بهترین راهکار ها در همچین مواقعی، استفاده از خدمات مرتبط با ویزیت پزشک در منزل شرق تهران است که توسط مجموعه آنست درمان ارائه داده می شود.

مجموعه آنست درمان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را با بالا ترین کیفیت و توسط افراد متخصص و پزشک به شما ارائه داده و نیازی نیست که در ازای دریافت خدمات از این مجموعه، مبالغ سنگین و هنگفتی را پرداخت کنید. ویزیت پزشک، تزریق سرم و آمپول، فصد خون، سونوگرافی، آزمایش، زدن بخیه و … از جمله خدماتی هستند که توسط مجموعه آنست درمان در منزل شما ارائه خواهد شد.

چرا ویزیت پزشک در منزل؟

احتمالا برای شما هم پیش آمده که فرزندتان دچار بیماری شود. معمولا کودکان از قرار گرفتن در محیط های بیمارستانی و پزشکی دچار ترس و استرس شده و اگر میزان ترس و استرس آن ها زیاد باشد و به آن اهمیتی داده نشود، ممکن است آثار مخربی را بر روی روان فرزند بگذارد که تا مدت ها در روح و روان آن باقی بماند. این آثار گاهی چنان مخرب و شدید هستند که ممکن است برای بر طرف کردن آن ها و درمان کودک خود، به کمک روانشناس و یا روان پزشک نیاز داشته باشید.

سالمندان و افرادی که دارای سن زیادی هستند نیز به علت شرایط سختی که دارند، معمولا برای رفتن به بیمارستان و محیط های مشابه آن مقاومت می کنند. این افراد سیستم ایمنی ضعیفی هم دارند و با قرار گرفتن در محیط آلوده و نا سالم بیمارستان ها و درمانگاه، ریسک ابتلا به بیماری ها و ویروس های مختلفی در بدن آن ها افزایش پیدا خواهد کرد.

در برخی از زمان ها نیز وجود دارد که افرادی که تنها زندگی می کنند، بیمار شده و توانایی رفتن به بیمارستان را نداشته باشند. این افراد همواره آرزو می کنند که کاش نیازی نبود توسط دکتر ویزیت شوند و می توانستند در خانه به استراحت بپردازند. گاهی این ایجاد تاخیر در مراجعه به پزشک، موجب می شود تا بیماری افراد شدت گرفته و درمان ان ها سخت تر و طولانی تر شود و حتی گاهی ممکن است مشکلاتی برای فرد به وجود آید که هیچ گونه درمانی برای آن ها وجود نداشته باشد.

اگر شما هم در دسته افرادی هستید که در بالا گفتیم و یا به هر دلیلی امکان مراجعه به بیمارستان در زمان بیماری را ندارید، می توانید از خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران که توسط مجموعه آنست درمان ارائه داده می شود، استفاده کنید. تنها کافی است با این مجموعه تماس گرفته و با ذکر شرایط موجود، درخواست خود را به آن ها اعلام کنید. کارشناسان مربوطه در کوتاه ترین زمان ممکن افراد متخصص و پزشک را به منزل شما فرستاده و در حالی که در بهترین شرایط موجود در خانه خود حضور دارید، توسط پزشک ویزیت خواهید شد.

مزایای ویزیت پزشک در منزل شرق تهران

همان طور که خودتان هم می دانید، ویزیت پزشک در منزل شرق تهران مزایای زیادی دارد. یکی از مهم ترین و برجسته ترین مزایای آن این است که دیگر نیازی نیست که برای دریافت خدمات پزشکی طی ساعت های طولانی در محیط آلوده بیمارستان ها و درمانگاه ها قرار بگیرید. واضح است که بدن افراد در زمان بیماری ضعیف شده و در آن زمان احتمالا ابتلا به ویروس ها و بیماری های مختلف به شدت افزایش پیدا می کند.

محیط های بیمارستانی و دیگر محیط های درمانی مشابه نیز پر از آلودگی ها، میکروب ها، ویروس ها و … است که این آلودگی ها توسط افراد بیماری که به آن محیط رفت و آمد دارند و برای دریافت خدمات مختلف مراجعه کرده اند، به آن جا رسیده است. با قرار گرفتن در همچین محیط های آلوده ای و در معرض این آلودگی ها بودن، احتمال مبتلا شدن شما و یا شدت گرفتن بیماری شما به شدت افزایش پیدا خواهد کرد.

علاوه بر آن، در زمان بیماری معمولا افراد کم صبر و بی حوصله شده و توانایی این را ندارند که ساعت های طولانی را در مکانی به غیر از محیط خانه خود بگذارند؛ چه برسد به اینکه در طی این ساعت ها مجبور باشند در صف های طولانی و متفاوت منتظر بمانند و یا بر روی پای خود ایستاده باشند. با دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل شرق تهران، دیگر نیازی به هیچ کدام از این کار ها نیست.

تنها کافی است در حالی که در خانه خود نشسته و در حال استراحت هستید، با مجموعه آنست درمان تماس گرفته و شرایط خود را به کارشناسان اعلام کنید. بعد از مدت زمان کوتاهی، پزشک مورد نیاز به محل زندگی شما اعزام شده و شما را ویزیت خواهد کرد. در این زمان اگر پزشک متوجه شود که شما به خدماتی بیشتر و وسیع تر از ویزیت شدن نیاز دارید، این موضوع را به شما اعلام خواهد کرد.

با کسب تاییدیه از شما، در صورتی که خود پزشک امکان ارائه خدمات مورد نیاز را به شما داشت، آن خدمات را به بهترین شکل ممکن به شما ارائه خواهد داد. و در صورتی که خدمات مورد نیاز شما خارج از وظیفه پزشک بود، باز هم این موضوع به شما اعلام شده و در صورت کسب تاییدیه از شما، پزشک اعزامی از مرکز آنست درمان درخواست نیرو می کند. به این صورت بدون وجود نیاز به درگیر شدن شما در این موارد، کلیه خدمات پزشکی مورد نیاز شما با بالاترین کیفیت و توسط افراد متخصص و پزشک به شما ارائه خواهد شد.

هزینه دریافت خدمات پزشکی در منزل

یکی از مواردی که همواره ذهن افراد را به خود مشغول می کند، این است که هزینه دریافت خدمات پزشکی و ویزیت پزشک در منزل شرق تهران به چه صورت است؟ اغلب افراد به اشتباه تصور می کنند که هزینه دریافت خدمات پزشکی در منزل بسیار زیاد است و به همین علت ترجیح می دهند که برای ویزیت شدن و دریافت دیگر خدمات پزشکی به بیمارستان مراجعه کنند.

در پاسخ به چنین افرادی باید بگوییم که هزینه دریافت خدمات پزشکی مانند ویزیت پزشک در منزل شرق تهران و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری در منزل از مجموعه آنست درمان، بسیار مناسب، معقول و منطقی است. همان طور که می دانید مراجعه به بیمارستان ها علاوه بر هزینه زیاد، زمان زیادی را هم از شما سلب خواهد کرد و زمان را نمی شود خریداری کرد.

با دریافت خدمات پزشکی و پرستاری در منزل توسط مجموعه آنست درمان، علاوه بر اینکه هزینه زیادی از شما دریافت نخواهد شد، بلکه به میزان زیادی در زمان شما صرفه جویی شده و می توانید آن زمان را برای انجام کار های مهم تر و واجب تر خرج کنید.

چه خدماتی توسط مجموعه آنست درمان ارائه می شود؟

لیست خدمات ارائه شده توسط آنست درمان در وب سایت ذکر شده اما در ادامه نیز برخی از مهم ترین آن ها را نام می بریم. آنست درمان علاوه بر ارائه خدمات مربوط به ویزیت پزشک در منزل شرق تهران، کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را توسط افراد حرفه ای و متخصص در منزل به شما ارائه می دهد.

فصد خون، آزمایش های مختلف، سونوگرافی در منزل ، تنقیه، تزریق سرم و آمپول، پانسمان زخم، بخیه، عکسبرداری رادیولوژی و … چند تا از پر کاربرد ترین و مهم ترین خدمات ارائه شده در منزل توسط مجوعه آنست درمان هستند که به آسانی می توانید از آن ها بهره مند شوید. برای بهره مند شدن از خدمات پزشکی و پرستاری مورد نیاز خود در منزل، تنها به برقراری یک تماس تلفنی با این مرکز نیاز دارید.

ویزیت پزشک در منزل شرق تهران چگونه است؟

در زمان هایی که نشانه ها و علائمی از بیماری را در بدن خود احساس می کنید و یا متوجه می شوید که دیگر اعضای خانواده شما بیمار شده اند، برای دریافت خدمات مربوط به ویزیت پزشک در منزل شرق تهران، تنها کافی است با مجموعه آنست درمان تماس گرفته و درخواست اعزام یک پزشک را به خانه خود داشته باشید.

پزشک اعزامی در کوتاه ترین زمان ممکن به محل زندگی شما رسیده و فرد بیمار را ویزیت خواهد کرد. پزشک اعزامی ضمن ویزیت بیمار، کلیه نکات و مواردی که فرد بیمار و یا اطرافیان آن باید در طول زمان بیماری رعایت کنند را به صورت کامل و جامع اعلام کرده و با صبر و شکیبایی کامل با بیمار و همراهان او صحبت می کند تا مطمئن شود کلیه اقدامات لازم جهت مراقبت و درمان بیمار به صورت کاملا موثر انجام خواهد شد.

سخن آخر

در این مقاله راجع به خدمات مرتبط با ویزیت پزشک در منزل شرق تهران که توسط مجموعه آنست درمان به صورت کاملا با کیفیت و با قیمتی بسیار مناسب ارائه می شود صحبت کردیم و گفتیم که چگونه می توانید از این خدمات و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری بهره مند شوید.

آنست درمان یک انتخاب عالی و مفید در زمان به وجود امدن مشکلاتی از قبیل بیماری، شکستگی اعضای بدن، در رفتگی اعضای بدن، به وجود امدن زخم و جراحت، سرما خوردگی و … است و با دریافت خدمات از این مرکز، دیگر نیازی نیست که ساعت های طولانی در محیط های آلوده بیمارستانی قرار بگیرید.

اولین دیدگاه را بنویسید

درخواست رزرو نوبت

جهت رزرو نوبت لطفا فرم زیرا تکمیل نمایید

ساعت کاری پزشک:

شنبه-16:00 - 20:00

|

دوشنبه-16:00 - 20:00

|

چهارشنبه-16:00 - 20:00

"(الزامی)" indicates required fields