ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

نویسنده:

honest-es-admin

تاریخ انتشار:

اکتبر 17, 2023

برچسب ها:

اشتراک گذاری در:

یکی از مواردی که در زمان بیماری و کسالت به آن نیاز داریم، این است که در خانه بمانیم و استراحت کنیم. اما طبیعیتا این کار امکان پذیر نیست و حتما باید برای مراجعه به پزشک از خانه خارج شویم. عدم مراجعه به پزشک در زمان بیماری می تواند تبعات جبران نشدنی را برای ما به دنبال داشته باشد و سبب به وجود آمدن مشکلات زیادی به دنبال بیماری اولیه خواهد شد. ویزیت پزشک در منزل غرب تهران یکی از خدمات مفید و پر کاربرد مجموعه آنست درمان است. خدمات آنست درمان تنها مختص به ویزیت پزشک در منزل غرب تهران نشده و شما می توانید کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را به صورت کاملا حرفه ای از این مجموعه دریافت کنید.

ویزیت پزشک در منزل غرب تهران

معمولا قدرت جسمی و حتی روحی افراد در زمان بیماری کاهش پیدا کرده و دوست دارند که به جای خارج شدن از خانه و انجام کار های مختلف، به استراحت بپردازند. کار های مختلف می توانند کار های متفاوتی اعم از انجام خرید، مراجعه به محل کار، پس دادن کتاب به کتابخانه، مراجعه به پزشک، خرید دارو … باشد. اما یکی از مهم ترین کار ها که از دیگر کار ها الویت بیشتری دارد، مراجعه به پزشک برای دریافت دارو درمان است.

اگر در زمان بیماری به موقع به پزشک مراجعه نکنیم، ممکن است بیماری ما شدت بگیرد و شدت آن آنقدر زیاد شود که به دیگر بخش های بدن سرایت کرده و به صورت کلی توان حرکت و انجام کار ها را از ما بگیرد. اما به علت بی انرژی بودن و داشتن درد و کسالت، برخی از افراد ترجیح می دهند که از خانه خارج نشوند و به دنبال آن نیز از مراجعه به دکتر ممانعت و مقاومت به خرج می دهند.

برخی از این افراد علاوه بر مراجعه نکردن به پزشک در زمان بیماری، شروع به مصرف دارو هایی به صورت خودسر می کنند که ممکن است بر روی سلامتی آن ها تاثیر منفی داشته باشد. پزشکان همواره توصیه می کنند که افراد از مصرف هر گونه دارویی به صورت خودسر و بدون تجویز پزشک به صورت جدی خودداری کنند و برای دریافت دارو حتما به پزشک مراجعه کنند.

اگر شما هم در دسته افرادی هستید که در زمان بیماری توانایی و حوصله مراجعه به بیمارستان برای ویزیت شدن توسط پزشکان را ندارید، دیگر نیازی نیست که نگران باشید. مجموعه آنست درمان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را به صورت کاملا حرفه ای و توسط افراد متخصص و پزشک ارائه می دهند. خدمات مرتبط با ویزیت پزشک در منزل غرب تهران نیز یکی از خدمات ارائه شده توسط این مجموعه است که تنها با برقراری یک تماس تلفنی می توانید از آن بهره مند شوید.

تزریق آمپول، تزریق سرم، بخیه زدن، آزمایش، سونوگرافی، عنقیه، فصد خون، ویزیت پزشک عمومی و متخصص و … از جمله خدمات پر کاربردی هستند که توسط آنست درمان ارائه می شود و شما با ثبت درخواست خود می توانید در منزل این خدمات را دریافت کنید.

چرا خدمات پزشکی در منزل را دریافت کنیم؟

علت دریافت خدمات پزشکی در منزل دلایل مختلف و متعددی دارد که هر کدام از افراد برای استفاده از آن ها می توانند هر کدام از این دلایل را داشته باشند. یکی از پر رنگ ترین و برجسته ترین دلایل، آلودگی بیش از حد محیط های بیمارستانی است. همان طور که خودتان هم می دانید، محیط بیمارستان ها پر از آلودگی و انواع میکروب ها و ویروس ها است که افراد بیمار با قرار گرفتن در ان ها زمینه شدت گرفتن بیماری خود را فراهم می کنند.

بدن انسان در زمان بیماری ضعیف شده و سیستم ایمنی افراد به علت درگیر شدن با میکروب ها، باکتری ها و یا ویروس ها، با قدرت ضعیف تری به کار خود ادامه می دهند. در نتیجه قرار گرفتن در محیط های آلوده برای فرد بیمار، خطرناک تر از افراد سالم است و احتمال بیمار شدن آن ها به میزان قابل توجهی بیشتر است. در نتیجه بهتر است که در زمان بیماری در محیط های آلوده مانند محیط های بیمارستانی قرار نگیرید.

یکی دیگر از دلایلی که نشان می دهند باید از خدمات پزشکی در منزل بهره مند شویم، معطلی زیاد دریافت خدمات پزشکی از بیمارستان ها و سایر درمانگاه ها است. همان طور که خودتان هم می دانید، بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی مشابه، همواره پر از ترافیک جمعیتی هستند و افراد زیادی برای دریافت خدمات پزشکی مورد نیاز خود، در ان جا حضور دارند. از آن جایی که افراد بیمار نیز دارای صبر و حوصله کمتری هستند، قرار گرفتن آن ها در چنین محیط هایی می تواند اعصاب آن ها را متشنج کرده و حال عمومی آن ها بدتر شود.

شرایط عمومی افراد نیز یکی دیگر از دلایلی است که پاسخ سوال چرا باید از خدمات پزشکی در منزل بهره مند شویم را به شما می دهند. کودکان، افراد سالمند، خانم های باردار، افرادی که دارای شکستگی یکی از اعضای بدن هستند و … همه و همه در دسته افرادی قرار می گیرند که نباید برای دریافت خدمات مرتبط با ویزیت پزشک در منزل غرب تهران در صف های شلوغ و محیط های آلوده بیمارستانی قرار بگیرند. قرار گرفتن این افراد در محیط های بیمارستانی و سایر مراکز درمانی مشابه، تبعات بدی را برای آن ها به دنبال خواهد داشت. این افراد علاوه بر سیستم ایمنی ضعیف تری که دارند، دارای روحیه حساس تری نیز هستند و به هیچ وجه نباید در معرض خطرات و آسیب های جسمی و روحی قرار بگیرند.

به همین علت، بهترین راهکار برای افرادی که به هر دلیلی نمی توانند برای دریافت خدمات مرتبط با ویزیت پزشک در منزل غرب تهران به بیمارستان و محیط های درمانی مراجعه کنند، دریافت خدمات پزشکی در منزل، از مجموعه آنست درمان است. آنست درمان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را به صورت کاملا تخصصی و با رعایت اصول بهداشتی، توسط افراد پزشک و متخصص به شما ارائه می دهد. تنها کافی است درخواست خود را در این مجموعه ثبت کرده و منتظر رسیدن پزشک های اعزامی باشید.

اولین دیدگاه را بنویسید

درخواست رزرو نوبت

جهت رزرو نوبت لطفا فرم زیرا تکمیل نمایید

ساعت کاری پزشک:

شنبه-16:00 - 20:00

|

دوشنبه-16:00 - 20:00

|

چهارشنبه-16:00 - 20:00

"(الزامی)" indicates required fields