ویزیت پزشک در منزل اندیشه

ویزیت پزشک در منزل اندیشه

نویسنده:

honest-es-admin

تاریخ انتشار:

اکتبر 17, 2023

برچسب ها:

اشتراک گذاری در:

ویزیت پزشک در منزل اندیشه از دسته خدماتی است که افرادی که در خانه فرزند کوچک و یا فرد سالمند دارند، تمایل زیادی برای استقاده از آن دارند. با بهره مند شدن خدمات ویزیت پزشک در منزل اندیشه و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری، دیگر نیازی به مراجعه به بیمارستان ها و رفت و آمد مدام به این مکان ها را ندارید. و به دنبال آن دیگر نیازی نیست که بیمار خود را با روش های مختلف جا به جا کرده و آن را به بیمارستان ببرید.

مجموعه آنست درمان ارائه دهنده انواع خدمات پزشکی و پرستاری به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی است و ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل، توسط افراد متخصص و پزشکی که در این مجموعه مشغول به کار هستند، صورت می گیرد. در صورتی که برای دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل اندیشه و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری در منزل تمایل دارید، می توانید با مجموعه آنست درمان تماس بگیرید و درخواست خود را به کارشناسان اعلام کنید. بعد از ثبت درخواست شما، طی مدت زمان کوتاهی پزشک های اعزامی به محل مورد نظر شما آمده و ارائه خدمات را آغاز می کنند.

ویزیت پزشک در منزل اندیشه

 

ویزیت پزشک در منزل اندیشه برای همه افرادی که قصد مراجعه به محیط آلوده و شلوغ بیمارستان ها را ندارند، بسیار مناسب است. اما این دسته از خدمات برای افرادی که دارای فرزند کوچک و یا فرد سالمند در خانه هستند، بسیار کاربردی تر و پر اهمیت تر است و نیاز های زیادی از آن ها در دریافت این نوع خدمات پزشکی و پرستاری بر طرف خواهد شد.

با توجه به روحیه بسیار حساس و ضعیفی که کودکان دارند، قرار دادن آن ها در محیط استرس آور بیمارستان ها کار اشتباهی است. حتی اگر خود کودک با قرار گرفتن در این محیط ها مشکلی نداشته باشد، باز هم با وجود شلوغی ها و سر و صدایی که در این محیط ها جریان دارد، قرار دادن کودک در آن جا سبب وارد شدن استرس در روح و روان آن ها خواهد شد.

برای کودکانی که خودشان از قرار گرفتن در محیط بیمارستان ها و مراکز درمانی می ترسند نیز همین موارد صدق می کند. اگر کودکان را با زور و اجبار در چنین محیط هایی قرار دهید و به ترس و استرس آن ها توجه کافی نداشته باشید، سبب به وجود آمدن مشکلات زیادی در روح و روان آن ها خواهید شد و برخی از این مشکلات تا سال های طولانی در روان کودک باقی خواهد ماند و برای برطرف کردن آن ها باید به مشاوره و روانشناس مراجعه کنید. پس بهتر است که در همان ابتدای کار، به صورتی عمل نکنید که این اتفاق ها رخ بدهد.

دسته دیگری از بیماران که جا به جایی و انتقال آن ها به بیمارستان کار بسیار دشوار و سختی است، بیماران پیر و سالمند هستند. با توجه به شرایط خاصی که این دسته از بیماران دارند، علاوه بر اینکه جا به جایی آن ها سخت و زمان بر است، سبب اذیت شدن خود بیمار نیز می شود. برخی از افراد سالمند دارای زخم هایی در بخش های مختلف بدن خود هستند و تکان دادن بیمار و جا به جایی و انتقال ان ها به محیط های جدید سبب تحریک این زخم ها و در نتیجه اذیت شدن بیمار خواهد شد.

به همین علت باید تا جای ممکن از تکان دادن و جا به جایی آن ها خودداری کرد. اما برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری می توان از چه راهکاری استفاده کرد؟ یکی از بهترین و برجسته ترین راهکار ها برای دریافت خدمات پزشکی و پرستاری به این نوع بیماران، دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل اندیشه از مجموعه آنست درمان است. مجموعه آنست درمان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری را با بالاترین کیفیت و به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای در منزل شما ارائه می دهد.

 

با بهره مند شدن از این خدمات در منزل دیگر نیازی به جا به جایی و انتقال فرزند و یا افراد سالمند به محیط آلوده بیمارستان ها و قرار دادن آن ها به مدت طولانی در این محیط ها ندارید. مجموعه آنست درمان کلیه خدمات پزشکی و پرستاری اعم از ویزیت پزشک در منزل اندیشه، پانسان زخم و بخیه، سونوگرافی، آزمایش، تست بارداری، عنقیه، فصد خون و …. را با بیشترین کیفیت به شما ارائه می دهد و تنها با برقراری یک تماس تلفنی می توانید از آن ها بهره مند شوید.

یکی از نکات مهم در دریافت خدمات ویزیت پزشک در منزل اندیشه و دیگر خدمات پزشکی و پرستاری از آنست درمان این است که خدمات رسانی در این مجموعه به صورت شبانه روزی انجام می شود. یعنی شما در هر ساعتی از شبانه روز و در هر روزی از هفته که به دریافت یکی از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل مانند ویزیت پزشک در منزل اندیشه نیاز داشتید، تنها با برقراری یک تماس تلفنی با این مجموعه و بیان شرایط و موقعیت، درخواست خود را ثبت کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن افراد پزشک اعزامی به خانه شما رسیده و می توانید خدمات مورد نیاز خود را از ان ها دریافت کنید.

تعرفه خدماتی که در مجموعه آنست در مان ارائه می شود نیز بسیار مناسب بوده و با پرداخت یک هزینه مناسب و معقول می توانید از خدمات قابل ارائه در این مرکز استفاده کنید و از این جنبه هیچ گونه نگرانی برای شما وجود ندارد.

اولین دیدگاه را بنویسید

درخواست رزرو نوبت

جهت رزرو نوبت لطفا فرم زیرا تکمیل نمایید

ساعت کاری پزشک:

شنبه-16:00 - 20:00

|

دوشنبه-16:00 - 20:00

|

چهارشنبه-16:00 - 20:00

"(الزامی)" indicates required fields