وصل سرم در منزل

{je_health-service_shema}

تزریق سرم یک روش درمانی سریع است که مدت زمانی بین 30 تا 125 دقیقه زمان می برد و  در مواردی از جمله بازیابی سریع مایعات بدن، کاهش علائم بیماری، تقویت سیستم ایمنی، رفع کمبود مواد مغذی، افزایش اثربخشی دارو، تسریع روند درمان کاربرد دارد. قطعا دریافت سرم در محیط امن و آرام منزل و بدون نیاز به خروج از آن برای بیمار و همینطور خانواده بیمار  بسیار لذت بخش است.برای اینکه در منزل بمانید و پرستاران آنست درمان با حضور در منزل، شما را از خروج از منزل بی نیاز کنند کافیست با شماره 09026736120 و 09190950107  تماس بگیرید.

وصل سرم در منزل

قرار گرفتن در موقعیت های اضطراری، یکی از مواردی است که هیچ کس نمی تواند منکر آن شود. برای اغلب شما پیش آمده که به هر دلیلی در یک موقعیت اضطراری پزشکی قرار گرفته و امکان مراجعه به بیمارستان یا درمانگاه را نداشته اید. امکان به وجود آمدن این موقعیت برای افرادی که دارای فرزند در سن پایین هستند و یا با افراد سالمند زندگی می کنند، بیشتر از دیگران است. در چنین مواقعی بهترین راه حل، بهره مند شدن از خدمات پزشکی و پرستاری در منزل است.

آنست درمان یکی از مجموعه های حرفه ای و قدرتمندی است که سال ها تجربه ارائه خدمات پزشکی و پرستاری در منزل را دارد. در این مرکز همه خدمات به صورت کاملا اصولی و حرفه ای، توسط افراد متخصص و پزشک به بیماران ارائه شده و جای هیچ گونه نگرانی راجع به کیفیت خدمات دریافتی، برای شما وجود ندارد.

برای دریافت خدمات آنست درمان از جمله:پانسمان زخم در منزل، تزریقات، آزمایش خون، بخیه در منزل و…. کافیست با شماره 09026736120 و 09190950107  تماس بگیرید.

 

تزریق سرم در منزل

سرم تراپی

سرم یکی از موارد دارویی است که در موقعیت های مختلف برای بیماران تجویز شده و کابرد های فراونی دارد. استفاده از سرم مسکن برای افرادی که درد دارند، در مواقع زیادی به توصیه پزشکان صورت می گیرد. یا استفاده از سرم برای افرادی که دارای افت فشار خون شده اند نیز یکی از دلایل پر رنگ و متعدد تزریق سرم است.برای دانش بیشتر می توانید مقاله انواع سرم  را در سایت زایشگاه مریم مطالعه فرمایید.

اما همه افراد امکان مراجعه به بیمارستان یا درمانگاه برای تزریق سرم را ندارند. این عدم امکان دلایل مختلفی دارد که در ادامه برخی از پر تکرار ترین آن ها را برای شما شرح خواهیم داد.

ممکن است بیمار شما فرد سالمندی باشد که جا به جایی آن بسیار سخت و زمان گیر است. علاوه بر سخت و زمان گیر بودن جا به جایی چنین افرادی، خود آن ها نیز در این حرکت ها اذیت شده و درخواست عدم جا به جایی تا حد امکان را دارند. یکی از دلایل دیگر، پایین بودن سن فرد بیمار است. اغلب نوزادان و کودکان از فضای بیمارستان ترسیده و با ورود به چنین محل هایی، دچار استرس، وهم و ترس شده و تا مدت های طولانی تبعات این ترس و استرس را به دوش خواهند کشید.

در موقعیت هایی نیز برای تزریق سرم در بیمارستان باید زمان زیادی را در شلوغی و ترافیک خیابان ها و فضای بیمارستان صرف کرده و حس خستگی زیادی به شما منتقل خواهد شد. علاوه بر آن، همان طور که خودتان هم می دانید بیمارستان ها و سایر محیط های درمانی، محیط هایی بسیار آلوده هستند. زمانی که افراد در این محل های آلوده قرار می گیرند، امکان بیمار شدن آن ها نیز نسبت به سایر افراد افزایش پیدا می کند.

همچنین بیماران، سالمندان و کودکان که به خودی خود نسبت به دیگر افراد بیشتر مستعد بیمار شدن هستند، با قرار گرفتن در چنین محیط های آلوده ای امکان بیمار شدن آن ها تا چندین برابر حالت عادی افزایش پیدا کرده و گاهی بیماری ان ها نیز شدت می گیرد. به همین علت بهتر است که برای تزریق سرم به بیمارستان ها، کلینیک ها و درمانگاه ها مراجعه نکرده و این کار را در منزل خود انجام دهید.

برای تزریقات در منزل تنها کافی است که با مجموعه آنست درمان تماس گرفته و درخواست خود را به آن ها اعلام کنید. کارشناسان مستقر در این مجموعه، به سرعت افراد متخصصی را برای تزریق سرم در منزل شما اعزام خواهند کرد. افراد اعزامی خود را به منزل شما رسانده و خدمات مورد نیاز را به حرفه ای ترین حالت ممکن به شما ارائه خواهند داد.

به این ترتیب در مدت زمان کوتاهی و با پرداخت هزینه معقول و مناسب، سرم شما و یا اعضای خانواده شما در خانه و در امنیت و آرامش و پاکیزگی تزریق شده و دیگر هیچ نگرانی به علت حضور پیدا کردن در بیمارستان ها و درمانگاه ها برای شما وجود نخواهد داشت. لازم به ذکر است که خدمات ارائه شده در منزل شما توسط مجموعه آنست درمان، به صورت کاملا پاکیزه و استریل بوده و به همین علت می توانید از بابت کیفیت خدمات دریافتی خود این از مجموعه، اطمینان خاطر داشته باشید.

سرم تراپی در منزل

سرم تراپی یکی از روش های درمانی است که برای تزریق سرم در ورید بیمار از آن استفاده می شود. از دلایل استفاده از این روش می توان به خونریزی، اسهال و دیگر بیماری های گوارشی، سوختگی و ... اشاره کرد. همینطور می توان سرم ها را یک واسطه به عنوان تزریق دارو ها در نظر گرفت. زمانی که پزشک برای بیمار چندین آمپول تزریق می کند که همه آن ها باید در یک زمان به بیمار تزریق شود، تجویز یک سرم و تزریق آمپول ها در سرم یکی از راهکار های مفید در این مواقع است.

به صورت کلی می توان گفت که سرم ها از لحاظ ظاهری، تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند اما از لحاظ مواد تشکیل دهنده با یکدیگر متفاوت هستند و هر کدام از آن ها باید توسط پزشک تجویز شوند و از تجویز خودسرانه هر کدام از انواع سرم باید پرهیز کرد.

تعداد زیادی از افراد هستند که از تزریق آمپول یا سرم می ترسند و بخش بزرگی از علت ترس آن ها، به این خاطر است که برای تزریق امپول یا سرم خود باید در محیط استرس آور بیمارستان حضور پیدا کنند. علاوه بر استرس زا بودن محیط بیمارستان، الودگی و میکروب های زیادی نیز در این محیط وجود دارد که با حضور پیدا کردن در ان، احتمال بیمار شدن شما یا شدت گرفتن بیماریتان افزایش پیدا خواهد کرد. علاوه بر آن، گاهی به علت وجود شرایط خاص، افراد امکان مراجعه به بیمارستان و تزریق سرم خود را ندارند.

برای اینکه بتوانیم در این شرایط به یاری شما آمده و تزریقات را برایتان آسان تر و کم خطر تر کنیم، در مجموعه آنست درمان خدمات مربوط به سرم تراپی در منزل را برای شما فراهم کرده ایم که تنها با یک تماس تلفنی، می توانید از ان بهره مند شوید. ضمنا این بهره مندی، در کوتاه ترین زمان ممکن اتفاق افتاده و هیچ نگرانی از بابت کمبود زمان و یا هدر رفتن زمان، برای شما وجود نخواهد داشت. در ادامه قصد داریم اطلاعات بیشتری در زمینه سرم تراپی در اختیار شما قرار دهیم.

در پاسخ به سوال کلی " سرم تراپی چیست؟" باید بگوییم که هر تلاش و عملکردی که در بدن وجود دارد، برای حفظ هومئوستازی بدن است. هومئوستازی محدوده ای است که در آن توازن و ثبات شیمیایی و فیزیکی به اندازه کافی در بدن وجود دارد. با در نظر گرفتن این نکته که بر هم خوردن این ثبات و توازن می تواند سبب به وجود امدن بیماری های مختلف در بدن شود، سرم تراپی به صورت کاملا متمرکز به برقراری این ثبات و توازن تاکید دارد.

برخی از افراد با این سوال درگیر هستند که به کدام یک از رگ های بدن می توان سرم تزریق کرد و این کار را باید چگونه انجام داد. که در پاسخ به چنین سوالی باید بگوییم که سرم تراپی حتما باید توسط افراد حرفه ای و متخصص صورت بگیرد و افراد عادی و بدون تخصص از تزریق هر گونه امپول و سرم، باید به صورت جدی خودداری کنند. تزریق امپول و سرم به صورت غیر اصولی، تبعاتی به دنبال دارد که در برخی از موارد، این تبعات جبران نشدنی و آثار آن ها ماندگار است.

این روز ها در همه شهر ها تعداد زیادی از بیمارستان ها و درمانگاه ها وجود دارد که در اغلب موارد، ترافیک زیادی از بیماران و همراهان آن ها در مرکز وجود دارد. افراد سالمند و بیمار نیز در اغلب موارد توانایی منتظر ماندن و صبر کردن در چنین مکان هایی را ندارند و برای مراجعه به بیمارستان ها و درمانگاه ها، با مشکلات بسیار زیادی مواجه هستند.

به همین علت مجموعه آنست درمان با یک تیم از افراد متخصص و پزشک، این امکان را برای شما کاربران گرامی فراهم کرده که خدمات پرستاری و پزشکی را با بالاترین کیفیت و به صورت کاملا حرفه ای و اصولی، در منزل خود دریافت کنید. با دریافت این نوع از خدمات، دیگر نیازی نیست که ساعت های طولانی از زمان خود را در بیماستان ها و درمانگاه ها صرف کنید و علاوه بر از دست دادن زمان ارزشمند خود، میزان زیادی از هزینه هم پرداخت کنید!

مجموعه آنست درمان با اعزام پرستار های حرفه ای و متخصص در کوتاه ترین زمان ممکن به منزل شما، خدمات خود را به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت ارائه خواهد داد. لازم به ذکر است که خدمات قابل ارائه در مجموعه آنست درمان صرفا به تزریق سرم و سرم تراپی محدود نشده و می توانید کلیه خدمات پرستاری و پزشکی مانند تزریقات، گچ گرفتن، آزمایش، سونوگرافی، بخیه زدن و ... را در منزل خود دریافت کنید.

آیا تزریق سرم بدون نسخه پزشک انجام می شود؟

همانطور که همه می دانیم عده ای زیادی از ما بنا به تشخیص بدون تخصص خودمان دارویی را تجویز می کنیم. ومعمولا این دارو سرم و آمپول است که همه معتقدند به روند درمان سرعت می بخشد.

اما این تصمیم کاملا اشتباه است و از آنجایی که افراد سودجویی وجود دارند که دارو بدون نسخه پزشک در اختیار اشخاص قرار می دهند شرایط را برای تشخیص های بدون تخصص فراهم می کند که ممکن است جان شخص به خطر بیافتد.

بنا به دلایل مطرح شده تزریق بدون نسخه انجام نمی شود. و اط شما هم میخواهیم که این درخواست را از کادر آنست درمان نداشته باشید.در صورت نیاز داروهای لازم توسط پزشک آنست درمان تجویز می شوند.

هزینه وصل سرم در منزل

هزینه وصل سرم در منزل

هزینه های درمانی در منزل به عوامل زیادی از جمله تعداد افراد اعزام شده، نوع خدمت، مدت زمان ارائه خدمت، بعد مسافت و... بستگی دارد. همینطور عوامل دیگری هستند که در هر خدمت متفاوت هستند به طور مثال نوع تزریق و داروی تزریقی یا تست هاس حساسیت قبل از تزریق و.. از جمله عوامل تاثیر گذار در تزریقات هستند. آنست درمان می کوشد که تمامی خدماتش را با حداقل هزینه به شما عزیان ارائه بدهد.

وصل سرم یکی از کار های پزشکی است که زمان زیادی را از ما خواهد گرفت. زیرا بعد از تزریق سرم، فرد بیمار باید مدت زمانی که طول میکشد تا مواد درون سرم به صورت کامل وارد بدن او شود، در همان جا ثابت بماند. به همین علت تعداد زیادی از افراد برای تزریق سرم خود به بیمارستان نمی روند. زیرا می دانند که بدون در نظر گرفتن معطلی ها و انتظار در صف برای تزریق سرم، بعد از تزریق هم حداقل نیم ساعت الی یک ساعت را باید در همان محل بمانند.

مانند در محیط های الوده مانند بیمارستان، خطرات زیادی را به دنبال دارد که گاهی آثار مخرب ان تا ماه ها بعد با ما همراه خواهد بود. باقی ماندن در این وضعیت به مدت های طولانی، سبب خواهد شد تا احتمال درگیر شدن با بیماری ها، به چندین برابر حالت عادی افزایش پیدا کند.

به همین علت است که افراد همواره طرفدار وصل سرم در منزل بوده و هستند و می دانند که با این کار، دیگر به مدت طولانی در معرض میکروب ها و باکتری های فراوان قرار نمی گیرند.

اگر شما هم در دسته افرادی قرار می گیرید که متقاضی دریافت خدمات مربوط به وصل سرم در منزل هستند، می توانید خدمات مورد نظر خود را از مجموعه آنست درمان دریافت کنید. این مجموعه کلیه خدمات پرستاری و پزشکی را به صورت کاملا حرفه ای و با کیفیت و تخصصی توسط افراد متخصص و پزشک در منزل به شما ارائه می دهد. لازم به ذکر است که ارائه خدمات توسط مجموعه آنست درمان به صورت بیست و چهار ساعته است و در هر ساعتی از شبانه روز که نیاز به دریافت خدمات پرستاری و پزشکی در منزل خود داشتید، می توانید با ما ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

  • آیا برای تزریق لازم است آنژیوکت و سرنگ و … تهیه کنیم؟

    تیم درمانگاه خانگی به صورت کاملا مجهز در موقعیت حاضر می شود و نیاز به تهیه تجهیزات تزریق نیست.

  • آیا امکان تعیین جنسیت نیروی تزریقات وجود دارد؟

    بله در صورتی که لازم است حتما همکار خانم یا آقا تزریقات را برای شما انجام دهد،به هنگام ثبت درخواست موضوع را مطرح کنید تا در صورت حضور نیرو درخواست شما انجام شود.

  • آیا تزریق انواع سرم را انجام می دهید؟

    بله تزریق انواع سرم نمکی، قندی، رینگر، لاکتات و …توسط کادر مجرب درمانگاه خانگی انجام می شود.

جهت دریافت خدمات به صورت 24 ساعته با آنست درمان تماس بگیرید.

2 نظر

دیدگاهی بنویسید

درخواست رزرو نوبت

جهت رزرو نوبت لطفا فرم زیرا تکمیل نمایید

ساعت کاری پزشک:

شنبه-16:00 - 20:00

|

دوشنبه-16:00 - 20:00

|

چهارشنبه-16:00 - 20:00

"(الزامی)" indicates required fields